אודות

קבוצת רוזיו - ייזום, בנייה והתחדשות עירונית

קבוצת רוזיו הינה חברת הייזום והבנייה המובילה בהתחדשות עירונית באזור תל-אביב והמרכז משלב התכנון ועד מסירת הדירות. החברה מבצעת פרויקטים ובונה דירות באיזורי ביקוש ובנוסף - מקדמת ומבצעת פרויקטים של תמ"א 38 והתחדשות עירונית/ פינוי בינוי.

קבוצת רוזיו בעלת ניסיון ומוניטין מעולה אשר גיבשה במשך למעלה מעשור מומחיות ייחודית בחזית הנדל"ן התל-אביבית. 
בראש הקבוצה עומדים האחים יובל ויניב רוזיו אשר מתמחים בזיהוי האזורים החמים הבאים, בהיכרות יוצאת דופן עם הצרכנים ובשליטה מוחלטת בטרנדים ובמגמות העדכניות ביותר. 

למה אנחנו?

•    כי אנחנו יודעים את העבודה. יש לנו ניסיון עשיר בייזום ובניה, הכרות מעמיקה של התהליכים המוניציפאליים ותכניות בניין העיר.

•    כי אנחנו מספקים את הסחורה. יושרה ואמינות ללא דופי, דינמיות בתכנון ובקבלת החלטות, שימוש באנשי מקצוע מהשורה הראשונה ואיכות ללא פשרות.

•    שיתוף הפעולה. אנחנו מבינים שאתם שותפים מלאים שלנו. הבניין שלכם הוא השם שלנו, ואנחנו מחויבים למצוינות בשבילכם, בשבילנו. 

החזון 

קבוצת רוזיו שואפת להיות חלון ההזדמנויות לנדל"ן התל-אביבי. גוף דינמי הפועל בהרמוניה ונותן מענה מקיף ללקוח המבקש לרכוש, למכור או ליזום פרויקט בעיר.

מכל הסיבות האלו – אנחנו מעורבים בעסקאות הכי טובות, כקבוצה שזורמת בכל נימיה של העיר תל-אביב ומספקת ללקוח, את המוצר המתאים לו ביותר.

מעבר לכך, קבוצת רוזיו מקדמת כיום, בנוסף לתל-אביב, פרויקטים בשלבים מתקדמים של יזמות והתחדשות עירונית ברמת-גן, גבעתיים, ערי השרון, וערים נוספות.

עוצמתה של קבוצת רוזיו נשענת על שילוב כוחות של שני אחים, כל אחד מומחה בתחומו:
יניב רוזיו – בעל 20 שנות ניסיון בעולם הנדל"ן והקמת פרויקטים רבים בת"א והסביבה.
יובל רוזיו – קבלן רשום בעל 20 שנות ניסיון בייזום, פיתוח, בניה והקמה של כמה מהפרויקטים הנחשבים בעיר ובסביבתה.
יניב ויובל, שילוב של ידע וניסיון מוכח, גיבשו מומחיות ייחודית בעיר, אשר זה למעלה מעשור רושמת הצלחות ומרחיבה את קהל לקוחותיה הנאמן.