אודות

בזכות חזון, תעוזה והתמדה של שנים רבות מציגה קבוצת רוזיו ניסיון עשיר בייזום והקמה של פרויקטים רבים בתחום המגורים והמסחר באזור ת"א והמרכז.

אנחנו בקבוצת רוזיו מאמינים שכל פרויקט, בכל סדר גודל ובכל רמת מורכבות, הוא קודם כל פרויקט של הנדסת אנוש ולא רק הנדסת בניין. את הצלחת הקבוצה אנחנו חבים ליצירה המשותפת עם לקוחותינו ושותפינו העסקיים לאורך השנים. יחד איתם, אנחנו יוצקים את היסודות האיתנים של הקבוצה, המושתתים על אמון הדדי, יושרה, אווירה משפחתית וחוויה נעימה. 

חושבים אחרת ועושים יותר

קבוצת רוזיו הוקמה בשנת 2005 ע"י האחים יובל ויניב רוזיו, העוסקים בתחום הנדל"ן כבר יותר משני עשורים. יובל, קבלן רשום ברשם הקבלנים, מביא את ניסיונו העשיר בייזום וביצוע, ויניב את כישוריו וניסיונו בתחום הניהול והשיווק. שותפות זו יצרה את הבסיס האיתן להקמת פרויקטים מורכבים משלב הייזום והתכנון, דרך שלב המיתוג והשיווק, ועד השלמת הפרויקט.

מחברת בוטיק, שיזמה ובנתה מגוון פרויקטים למגורים ברחבי תל אביב, הפכה קבוצת רוזיו לחברה יזמית מובילה בתחום ההתחדשות העירונית, בפרויקטים של תמ"א 38/2 - הריסה ובנייה, ובפיתוח של מתחמי פינוי-בינוי באזור תל אביב והמרכז.

יחד, אנחנו פועלים כדי להעניק ללקוחות הקבוצה את הערך הגבוה ביותר, ומלווים אותם באופן אישי, במקצועיות, באחריות ובמסירות לאורך כל הדרך. במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר, פועלת הקבוצה בשיתוף פעולה עם חברות הנדל"ן הגדולות בתחום המגורים והמסחר, כמו גם עם מיטב האדריכלים, היועצים ובעלי מקצוע נוספים העוסקים בתחום הייזום והבנייה. 


 

עשינו ונמשיך לעשות יותר

לקבוצת רוזיו ניסיון רב בזיהוי מגמות עדכניות, השבחת נכסים, פיתוח תבעו"ת באזורי ביקוש, עבודה מול רשויות, תכנון, הקמה ושיווק של מגוון מיזמי נדל"ן. בין השאר, עוסקת הקבוצה בעסקאות רכישה, קומבינציה וארגון קבוצות רוכשים. בכל אחד מהפרויקטים, אנחנו מקפידים על תכנון אדריכלי מתקדם, בנייה איכותית בסטנדרטים גבוהים, עמידה בלוחות זמנים ועיצוב פנים פונקציונלי, תוך ירידה לכל פרט ופרט, בכל בניין ובכל דירה.

בזכות כל אלה, מציגה קבוצת רוזיו פורטפוליו עשיר ומגוון של פרויקטים, החל מבנייני בוטיק באזורי הביקוש של תל אביב, ועד הקמת מתחמי מגורים של מאות יחידות דיור באזור המרכז. עשינו ונמשיך לעשות יותר כדי להעניק ללקוחותינו חוויית מגורים אורבנית, חדשנית ואיכותית, במטרה להפוך כל פרויקט של הקבוצה למותג מצליח. 

עוצמתה של קבוצת רוזיו נשענת על שילוב כוחות של שני אחים, כל אחד מומחה בתחומו:
יניב רוזיו – בעל 20 שנות ניסיון בעולם הנדל"ן והקמת פרויקטים רבים בת"א והסביבה.
יובל רוזיו – קבלן רשום בעל 20 שנות ניסיון בייזום, פיתוח, בניה והקמה של כמה מהפרויקטים הנחשבים בעיר ובסביבתה.
יניב ויובל, שילוב של ידע וניסיון מוכח, גיבשו מומחיות ייחודית בעיר, אשר זה למעלה מעשור רושמת הצלחות ומרחיבה את קהל לקוחותיה הנאמן.